RSS
Facebook
Twitter

piątek, 19 sierpnia 2011

Stosik - odsłona 3

No w końcu! Wczoraj odebrałam ostatnią książkę do stosiku, a akurat Blogger musiał nawalić!
No, ale przejdźmy do konkretów.

  
fot. Jennifer Laugh
Duży, ale półtoramiesięczny, więc to pewnie dlatego :).

fot. Jennifer Laugh
 LIPIEC
Od góry:
 1. Wampiraci: Krwawy Kapitan - Justin Somper (Wydawnictwo Nasza Księgarnia) - za złotówkę w Empiku
 2. Słownik etymologiczny języka polskiego - ParkEdukacja - kocham słowniki z ParkEdukacji, a akurat była promocja w Empiku :)
 3. Zmierzch: Księżyc w nowiu - Stephanie Meyer (Wydawnictwo Dolnośląskie) - za złotówkę w Empiku
 4. Zmierzch:  Drugie życie Bree Tanner - Stephanie Meyer (Wydawnictwo Dolnośląskie) - wygrana w konkursie u Nadeine

fot. Jennifer Laugh
 SIERPIEŃ
Od góry:
 1. Romans historyczny: Królewska córka - Gifford Blythe (Wydawnictwo Harlequin) - bonus do egzemplarza do recenzji
 2. Światowe życie: Pamiętny rejs - Elizabeth Power (Wydawnictwo Harlequin) - j.w
 3. Wilżyńska Dolina: Wiedźma z Wilżyńskiej Doliny - Anna Brzezińska (Agencja Wydawnicza Runa) - zakup własny przez Allegro
 4. Zatoka Cedrów: Wiktoriańska herbaciarnia - Debbie Macomber (Wydawnictwo Mira) - w ramach współpracy z wydawnictwem
 5. Jutro: Kiedy zaczęła się wojna - John Marsden (Wydawnictwo Znak Liternova) - w ramach współpracy z wydawnictwem
 6. Pożeracz snów - Bettina Belitz (Wydawnictwo Znak Emotikon) - w ramach współpracy z wydawnictwem
 7. Kroniki Imaginarium Geographica: Uczeń smoka - James A. Owen (Wydawnictwo Nasza Ksiegarnia) - pożyczone od Adwokat
 8. Trojka - Stepan Chapman (Wydawnictwo Mag) - w ramach współpracy z wydawnictwem
 9. Kamienna Ćma - Paweł Matuszek (Wydawnictwo Mag) - w ramach współpracy z wydawnictwem
 Bosko. A liczę, że jeszcze z 3-4 tytuły mi dojdą do końca sierpnia. Nie wiem jak ja się wyrobię, skoro nawet nie zaczęłam Zewu  Nocy z poprzedniego stosika...

Przy okazji chciałabym przeprosić na brak recenzji, ale wszystkie komputery w domu szlag  trafił i został tylko mój, więc wszyscy się na niego rzucili, przez co mam teraz do niego ograniczony dostęp, a na kartce ciężko mi się pisze, więc nie wiem kiedy ukaże się następna recenzja. Mam nadzieję, że jak najszybciej :)

11 komentarzy:

 1. A u mnie w Empiku nie było Księżyca w Nowiu za złotówkę! Złożę zażalenie... A z komputerem to wiem, jak się czujesz - w domu mam jeden. Siostra i mama lubią na nim siedzieć, tak więc... cóż, współczuję. A książki... Ile książek! Mogę podkraść trochę?

  OdpowiedzUsuń
 2. Spory ten "stosik":) Czekam na recenzje. Ja jakoś nie nie mam żalu do Empiku za tę książkę. Nie czytałam tej serii i nie zamierzam. U mnie też każdy ma swój komputer, nic się nie zepsuło, więc jestem bieżąco na blogu. Życzę miłej lektury i mam nadzieję, że dopchasz się jednak do komputera:)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nadeine: Co ciekawe, jak poszłam do Empiku tydzień później, to był już w normalnej cenie. Chyba było jakieś czyszczenie magazynów u mnie.
  Oczywiście, że możesz :). Może mnie przynajmniej tym zmobilizujesz do Zewu Nocy

  Maruda007: Dziękuję, że w to wierzysz. A Zmierzch nie jest taki zły. Jeśli nie oczekuje się od tej lektury nie wiadomo czego wybitnego i zapomni się o tej całej EdŁordmanii, to da się przeczytać. Ja się nie zachwycałam, ale do jednego z bohaterów się przywiązałam :D. A kupiłam dlatego, że już na gwiazdkę dostałam sam Zmierzch (nie zbyt udany prezent, ale kij), a później wygrałam Bree, więc wypadałoby dokupić resztę sagi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładny stosik, miłego czytania :D . Co do ilości książek, to ja się tez wzbogaciłam o dużo (około 40 w ciągu lipca i sierpnia, może nawet więcej) i też nie wiem jak się z tymi wszystkimi książkami wyrobię :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny stos. Chętnie bym podkradła wszystkie książki które nie posiadam. Z cierpliwością czekam na recenzję:)

  OdpowiedzUsuń
 6. kurcze gdzie ty masz ten Empik u mnie jeszcze nigdy nie trafiłam na takie promocje ;) osobiści ciekawi mnie jutro i pożeracz snów czekam na ich recenzje ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny stos ;) Podkradłabym Brzezińską i "Trojkę", czaję się na obie. To w empiku były takie przeceny? A ja głupia przegapiłam!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. jej.. kolejny piękny stos, który widzę w dniu dzisiejszym.. i jesteś kolejną osobą, której niesamowicie zazdroszczę ;)

  miłego czytania życzę i czekam na recenzje :)

  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Kamienną ćmę ledwo widać, ale najbardziej to zazdroszczę Pożeracza snów. CHyba poproszę wydawnctwo o nie następnym razem ;0

  OdpowiedzUsuń
 10. Tristezza: Ile?! O.o

  Wiedzmblog: W moim kochanym miasteczku :d. Ale gdyby nie przyjaciółka to bym radośnie przemaszerowała obok tego, nawet nie zdając sobie z tego sprawy :D.

  Matt: Oj!, no od tego masz spis pod zdjęciem, żebyś z niego czytał tytuły ;p. A ja jakoś nie śpieszę się do Pożeracza :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Tyle, ile napisałam ;P Trochę się tych książek nazbierało i mam zaległości :P Zastanawiam się czy nie dać pod koniec wakacji mojego pierwszego stosiku , takiego wakacyjnego :D Ale to dopiero najwczesniej w poniedziałek, jak wrócę do domu :P

  OdpowiedzUsuń