RSS
Facebook
Twitter

poniedziałek, 20 maja 2013Witam wszystkich serdecznie :)

Mam dla was, moi drodzy czytelnicy, propozycję, myślę, że nie do odrzucenia.
Z związku z wyjątkową wakacyjną premierą, Fabryka Słów organizuje konkurs dla współpracujących blogerów i ich czytelników. Do wygrania pakiet książek, którego część, w wypadku wygranej, obiecuję przeznaczyć na pulę nagród mojego własnego, nieco spóźnionego urodzinowego konkursu.

Zasady są proste:

Przez 5 kolejnych dni, będę otrzymywać od wydawnictwa kolejne odsłony okładki książki, której dotyczy konkurs.

Codziennie na swoim blogu będę publikować jedną kolejną odsłonę okładki z pytaniem „JAKI TYTUŁ NOSI KSIĄŻKA, KTÓREJ NIEDOKOŃCZONĄ OKŁADKĘ PRZEDSTAWIAMY?”

Blogi, które w tym czasie (4 DNI) zbiorą pod okładkami najwięcej komentarzy zawierających poprawną odpowiedź otrzymają od Fabryki Słów pakiety książek!!!

START KONKURSU – ŚRODA 22 maja,
ZAKOŃCZENIE KONKURSU – PONIEDZIAŁEK 27 maja.
OSTATNIA ODSŁONA (wtorek 28 maja) zawierać będzie gotowy projekt okładki – z tej racji nie bierze udziału w konkursie ;)

Do konkursu z chęcią bym dołączyła, ale że to praca zespołowa, wypada się zapytać czy WY!, moi wspaniali czytelnicy, macie w ogóle ochotę brać w czymś takim udział.
Więc jak? Macie ochotę? :)Przy okazji - im więcej osób będzie wiedziało o możliwości wzięcia udziału w konkursie na tym(!) blogu, tj. Oczami Jenny, tym lepiej! Byłabym więc wdzięczna, gdybyście gdzie nie gdzie o nim wspomnieli :)

3 komentarze: